logo

 

English | עברית | العربية

לתרומה

ברוכים הבאים

 לאתר מרכז פרס לשלום וחדשנות

 

מרכז פרס לשלום וחדשנות הינה עמותה ללא מטרות רווח, עצמאית וא-פוליטית, השמה לעצמה למטרה לטפח שלום בר קיימא וקידמה במזרח התיכון על ידי עידוד סובלנות, שיתוף פעולה, רווחה ופיתוח כלכלי וטכנולוגי – כל זאת על פי חזונו של הנשיא שמעון פרס.

 

 

  • peres front page\
  • logo hebrew
  • boys linking arms
  • three muskateers grey
  • balloons
  • peres minimondial hebrew 2
  • main_BG

middle text background logo

במעמד הנשיא התשיעי שמעון פרס, הנשיא ריבלין, ראש הממשלה נתניהו וראשי תעשיית ההייטק, חשפנו את מרכז החדשנות של ישראל בטקס הנחת אבן פינה חגיגי
קרא עוד >>
מרכז החדשנות יתפרס על פני ארבע קומות אשר יספרו את סיפורה של ישראל והפיכתה לאומת חדשנות. כנסו לכתבה וראו מה תוכלו למצוא בכל קומה!
קרא עוד >>
קרא עוד >>
קרא עוד >>
בסוף השבוע האחרון ירדנו לאילת להשתתף בטורניר הכדורשת הבין-לאומי ה- 5. מעל ל- 2000 נשים ישראליות, פלסטיניות ומהעולם הגיעו להשתתף במפגן של כוח נשי! הנשים הראו כי ספורט איננו רק מפגן של כוח אלא גם כלי בין-לאומי לבנות גשרים בין אנשים. נבחרת השלום של מרכז פרס לשלום נבנתה משילוב של נשים פלסטיניות, ערביות, יהודיות וישראליות יוצאות דופן! הנבחרת הציגה יכולות מרשימות ושניתן להשיג כל מטרה דרך עבודת צוות.
קרא עוד >>
"לא דמיינתי את עצמי מדבר מול המשפחה שלי. התביישתי להרצות גם אם היו רק שלושה אנשים בקהל. והנה, בזכות הפרויקט הזה נאמתי בפני מעל 150 בני אדם" אנו גאים לשתף את הכתבה הנהדרת שנעשתה על עאבד- נער מוכשר שמשתתף בפרויקט "שגרירים צעירים", שמככבת מהבוקר בדף הראשי של אתר MAKO!
קרא עוד >>
"המצלמה מאפשרת לי לראות דברים בצורה אחרת- ממוקדת ומפוקסת, דברים שלא הייתי מצליח לראות בלעדיה" "המצלמה היא אומנם כלי, אבל היא נותנת לי את הכוח לשמור רגעים ורגשים מסוימים שחשוב לי לזכור" שאלנו השבוע את משתתפי תוכנית "קשר עין אל הנוער" בלוד אז איך המצלמה עוזרת להם להתמודד עם המתיחות הביטחונית? זו רק אחת מהתשובות שקיבלנו.
קרא עוד >>
חולוד עיוטי, מנהלת פרויקטים במחלקת חינוך לשלום, ומרים כבוב-גרה, מנהלת פרויקט מענטק, שתיהן עובדות מרכז פרס לשלום, התראיינו אמש לערוץ "הלא" ולאתר החדשות הפופולרי "פאנט" וסיפרו על העבודה במרכז, הפרויקטים שהן מנהלות ועל הקשיים והאתגרים שהן מתמודדות איתם בימים לא קלים אלה.
קרא עוד >>
דורין, אחד מחברי ההשראה הרבים של הפרויקט השגרירים הצעירים של מרכז פרס לשולם, מביעה את דעותיה בנושא של הבדל ואת ההשפעה שהסכסוך יכול להיות על מערכת היחסים בין שני צדדים. דורין מאמינה נלחמת עם מילות היא יותר חזקה מאשר נלחם עם רובים ואגרופים, וניתן להשיג שלום שברגע שאנו מתחילים לתקשר עם אנשים מיישובים אחרים, שייתכן שמחזיקים בדעות מנוגדות. היא מייצגת את העתיד של האומה גדולה הזאת, ועם עזרתה, שלום הוא אפשרי.  
קרא עוד >>
חשיפת מרכז החדשנות של ישראל
מרכז פרס לשלום - 20 שנה
הכדורגל הוא שפה בינלאומית

לקטעי וידאו נוספים >>
מאות ילדים פלסטינים, ערבים ויהודים שוברים מחסומים בעזרת הכדור

שני פרויקטים לספורט - יצאו לדרך השנה עם מאות משתתפים ערבים, פלסטינים ויהודים. הילדים יינטלו חלק משמעותי לחיזוק תשתית הקשרים בין ישראלים וערבים ולמען שלום.

קרא עוד >>
קיימו אירוע בבית פרס לשלום

בבית פרס לשלום אודיטוריום המשקיף אל הים, חדרי ישיבות, וחללים חיצוניים ופנימיים נוספים בהם מתקיימים אירועים, סדנאות, דיונים ומפגשים.

קרא עוד >>
הרשמה לניוזלטר
Instagram

 

עמוד הבית
עשייה למען השלום
רפואה בשירות השלום
חינוך לשלום

עסקים וסביבה

 

 

קחו חלק
פרסומים וחדשות

בית פרס לשלום

 

 

ערכו אירוע בבית פרס

יצירת קשר 

לתרומה

 

 

צלמים:

אפרת סער
ניר קידר
אמית גרון

גווידו פרבל
רוני גרוס
מיכל שפר
אוהד צויגנברג

 

מרכז פרס לשלום
רחוב קדם 132

תל אביב-יפו
68066

info@peres-center.org
972-3-568-0680+
www.peres-center.org

 

faceicosma twiitsm youtubesm