דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

 

על ההרצאה:

משבר הקורונה העמיד ארגונים במצבי קיצון בהם יש פוטנציאל יוצא דופן ללמידה, ניטרול נקודות תורפה וניצול הזדמנויות. שלב החזרה לשגרה בו אנו נמצאים הוא חלון זמן בלתי חוזר שבו ניתן לנצל את הפוטנציאל הזה באופן מדיד ולייצר אימפקט משמעותי על הארגון. ארגונים שיפעלו בזמן יוכלו לייצר יתרון על פני מתחרים ואף להכין עצמם טוב יותר למשבר עתידי. בסדנה הזו ייסקר התהליך היזמי מבוסס רשת ארגונית ויתרונותיו המשמעותיים ככלי למינוף הזדמנויות אלה.

 

 

סוג ההרצאה: אונליין/פרונטלית במרכז פרס
שפה:
עברית, אנגלית, רוסית, ספרדית, צרפתית

משך ההרצאה: 60 דקות

 

על המרצה:

Spyre נוסדה בישראל, מושפעת עמוקות מהאקו-סיסטם הרחב של אומת הסטרטאפ. הצוות המייסד של Spyre מורכב מיזמים, מקימי אקו-סיסטם של חדשנות, סמנכ"לים לשעבר בתאגידים ומשקיעים.

נסיוננו המשותף כולל את ההקמה והניהול של מרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב, STARTAU, מכירת סטרטאפים מצליחים, ליווי כמנטורים של אלפי סטרטאפים ומיזמים והקמתה וניהולה של תכנית חדשנות בתאגיד מרשימת הפורצ'ן 50.

אנו רואים פעם אחר פעם כיצד כל תאגיד או ארגון יכול לייצר אקו-סיסטם חדשנות משל עצמו בהתבסס על כוח העבודה הידע והמשאבים העומדים לרשותו. יש לנו את הידע, הנסיון והמומחיות להכשיר קהלים שונים במיומנויות השונות הנדרשות לשם כך ואף ללוות ארגונים בשלביו השונים של התהליך.