דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

הצטרפו למסע וירטואלי במחוזות הלמידה המותאמת אישית

 

על ההרצאה:

מה נשתנה הלילה הזה? המגוון האינסופי של פתרונות הלמידה הדיגיטליים בארץ ובעולם, מוביל לכך שמורים והורים אשר רוצים לעזור לילדים בתחומים מסוימים או להעשיר את עולמם, לא יודעים למצוא את הפתרונות הטובים והמתאימים ביותר עבורם. בעקבות משבר הקורונה, למידה מרחוק הפכה לכורח המציאות, והמעורבות של הורים וטכנולוגיה בתהליך הלמידה הפכה משמעותית בהרבה.
בהרצאה תקבלו תמונת מציאות בה מתרחשת למידה מותאמת אישית; התלמיד יחד עם המורה קובעים יעדים, התלמיד מתרגל על פיהם, השקיפות להורים מלאה והם רגועים ולמורים מתפנה זמן לפתח חומרים ולתת יחס אישי איכותי לתלמידים. במהלכה, אתם.ן תוזמנו לחוות שימוש בכלים דיגיטאליים על מנת לחוש בזמן אמת את האופן בו זה יכול לקרות.

 

 

סוג הרצאה: אונליין/פרונטלית במרכז פרס

שפה: עברית, אנגלית

משך הסדנה: 60 דקות

קהל יעד: מוסדות חינוך, ארגונים שעוסקים בחינוך, תלמידים.ות מורים.ות וא.נשי חינוך, א.נשים שהחינוך קרוב לליבם.

 

 

 

 

על המרצה:

נילי אבינון היא יזמת בחינוך. שותפה בסטארט-אפ אדג' אתגרים בחינוך. מביאה עימה ניסיון עשיר ומגוון בניהול פרויקטים והובלה של תהליכי שינוי ויזמות. מאחוריה שנים של פעילות במגזרים שונים, המגזר העסקי, עמותות ללא כוונת רווח, עולם ה- education technology, בתי ספר, ואגפי חינוך ברשויות שונות ברחבי הארץ. בוגרת תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת ירושלים ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת בר-אילן. בוגרת מחזור כא' במכון מנדל למנהיגות חינוכית. פעילה חברתית בנשמה. אמא לשני ילדים.