דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

שיטה מעשית ויצרתית לפתרון אתגרים

 

על הסדנה:

בסדנה נלמד את עקרונות המתודולוגיה של 'חשיבה עיצובית': השראה- מהו האתגר? כיצד ועל מה ניתן להתבונן ואיך לומדים מזה? התמקדות- איך אנחנו מתרגמים את התובנות שלנו לפתרונות (מוצרים / שירותים)? איך אנחנו מאפשרים סיעור מוחות באופן יצירתי באמת? ויישום- מהו אב טיפוס? מהו MVP והאם הוא חשוב? ואיך מייצרים את כל אלו ללא הוצאת משאבים? נתרגל שימוש באלמנטים ובמודל ונבנה "אתגר עיצובי".

 

 

 

סוג הסדנה: אונליין/ פרונטלית במרכז פרס

קהל יעד: מורים,מנהלים,בעלי תפקידים בבית הספר

זמן: 45 /90 דקות

שפה: עברית, ערבית, אנגלית, רוסית

כמות משתתפים.ות: 20-25

 

 

 

 

על המנחה:

פרזנטנס הינו בית הספר ליזמות המוביל בישראל; אנו מנגישים ידע וכלים מעולמות היזמות והחדשנות הבינלאומיים לקהלים רחבים ומגוונים. במהלך העשור האחרון הובלנו מעל 130 תכניות ומאיצי יזמות ברחבי ישראל, אירופה וארה"ב. כחלוצים בתחום היזמות אימפקט, הקמנו את ההאב הראשון בישראל, השקנו את המאיץ הראשון מסוגו בעולם המיועד לטכנולוגיה מסייעת; מציאת פתרונות עבור אנשים עם מוגבלויות, המאיץ הראשון ליזמות טכנולוגית בחברה הערבית, המאיץ הראשון לנשים בחברה החרדית ועוד.
באמצעות התכניות שלנו הוקמו בישראל מעל 800 עסקים, סטארט-אפים טכנולוגיים ומיזמים חברתיים, אשר מעצימים ומחזקים את הכלכלה המקומית על ידי הגדלת שוק העבודה, מעשירים את החברה באמצעות קידום התנדבות ומעורבות חברתית ומביאים לפתרון בעיות ליבה בחברה בישראל ובחברה בכלל.
בין השותפים שלנו ניתן למצוא ארגונים חברתיים ועסקיים, מוסדות אקדמיים, עיריות, מרכזי צעירים ועוד: Google, עיריית ירושלים, עיריית תל-אביב-יפו, עיריית נתניה, עיריית באר-שבע, משרד הכלכלה, משרד הרווחה, אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה העברית, המרכז הבינתחומי הרצליה, התחנה- מרכז צעירים לוד, מרכז צעירים אופקים, הסוכנות היהודית, הג'וינט, החוויה הישראלית, תגלית, פרויקט מסע, אחריי, ציונות 2000, Core18, SIT , תנועת "הבונים" ועוד.