דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

הסיפור מאחורי spaceIL והחללית בראשית

 

על ההרצאה:

המסע המופלא של עמותת spaceIL לירח החל בחלום של שלושה צעירים והמשיך בתושיה של רבים וטובים שהצטרפו לדרך. דרך רוויית הרפתקאות ואתגרים שהיתה לשיעור בלתי נשכח בהגשמת חלומות. מעבר לפריצה בינלאומית לחלל העמוק עם הגוף הפרטי הראשון בעולם שהגיע לירח, נפרצה גם הדרך להאמין בהגשמת ה"בלתי אפשרי". תובנה זו היא הדלק להמשך המסע, מסע שהחל בשלושה חולמים נחושים והמשיך לתוך לבם של מליוני צעירים בארץ ובעולם. על זאת ועוד בהרצאתו של כפיר דמרי, מייסד שותף וסמנכ"ל עמותת SpaceIL.

 

סוג הרצאה: אונליין/פרונטלית במרכז פרס
שפה:
עברית או אנגלית

משך ההרצאה: 60 דקות

 

 

על המרצה:

כפיר הוא יזם סדרתי ומייסד עמותת SpaceIL, אשר הביאה את בראשית1, החללית הישראלית הראשונה, לירח. במסגרת זו פעל לקידום ״אפקט בראשית״, למינוף פרוייקט בראשית לקידום הדור הבא של מדענים ומהנדסים בישראל ולקידום תעשיית החלל האזרחית בארץ. כפיר נבחר להדליק את המשואה בטקס יום העצמאות ה71 כהערכה למדינת ישראל ולקהילה היהודית בעולם.

מעבר לפעילותו בSpaceIL כפיר הקים מספר מיזמים בתחום אבטחת המידע, אייש תפקידי הובלה טכנולוגים בתעשיה ומשרות הוראה באוניברסיטת בן- גוריון, באוניברסיטת תל אביב ובמכללה למנהל.
כיום כפיר גם משתמש בנסיון הייחודי שלו כדי לעזור למיזמים נוספים להפוך רעיונות בלתי אפשריים למציאות ובמקביל לקדם חברות מבוססות למחוזות חדשים. כמו כן, הוא מרצה בפורום רבים בנושאי יזמות, חשיבה אסטרטגית והגשמה עצמית.